O nas

Kto stoi za 5 z matmy?

2
Kobiety
18
Kursów
500
Lekcji
25
Lat Doświadczenia

“Chciałybyśmy, żeby każdy maturzysta w Polsce miał dostęp do darmowych treści edukacyjnych z matematyki na najwyższym poziomie. Dążymy do tego, żeby wyrównać szanse uczniów - dlatego wideo lekcje są dostępne online. Chcemy wspierać pracę nauczycieli dając im i ich podopiecznym dodatkowe narzędzia do nauki i ćwiczeń matematyki. Staramy się wybierać kreatywne, nowoczesne formy przekazu, zachowując przy tym 100% zgodność z obecną podstawą programową. ”

Autorki portalu 5 z matmy

Aleksandra Myśliwiec

Nauczycielka z pasją oraz wieloletnim stażem i egzaminator maturalny. Jeśli ktoś wie, jak zdać maturę z matematyki, to właśnie ona. Zamienia nudne i trudne w przejrzyste i logiczne. Wszystkie materiały edukacyjne na portalu są jej autorstwa. Kilka lat temu z powodów zdrowotnych podjęła decyzję, żeby zrezygnować z pracy w liceum. Nie chciała jednak zrezygnować z zawodu, który szczerze uwielbia. Tak zrodził się pomysł na 5 z matmy - miejsce, gdzie każdy maturzysta znajdzie przejrzyste wideo lekcje, zrobi powtórkę wybranych zagadnień, przećwiczy arkusze maturalne. Po wielu godzinach pracy, nagrań, ręcznego rozpisywania lekcji, koncepcja zaczęła nabierać realnych kształtów. W wolnym czasie pani Aleksandra jeździ na nartach lub rowerze. Lubi prace ogrodowe i wypiekanie domowego pieczywa.

Róża Mucha-Myśliwiec

Z wykształcenia filolog, z zawodu twórca treści do Internetu. Od 6 lat prowadzi własną firmę, sklep i cukierniczego bloga www.ciastkozercy.pl . Piecze, nagrywa filmy, robi zdjęcia. Prywatnie jest jedynym „nie-matematycznym” członkiem bardzo uzdolnionej matematycznie rodziny 😉 Dlatego wie z własnego doświadczenia, jak to jest zmagać się z matematyką przed maturą i zaproponowała stworzenie 5 z matmy. Stoi za techniczną, organizacyjną, graficzną i marketingową stroną portalu. W wolnym czasie lepi, buduje i maluje z dwójką swoich dzieci. Ma nadzieję, że nie będzie musiała uczyć ich matematyki, bo nauczą się jej tutaj same 😉

Poznaj kulisy powstania portalu na blogu Michała Szafrańskiego

Czekamy na Twoją wiadomość

Masz pomysł co możemy zmienić? Chcesz zostać naszym partnerem? A może znalazłeś jakiś błąd? Czekamy na Twoją wiadomość!

Telefon

Róża +48 797 318 747

Email

kontakt@5zmatmy.pl